Kurumsal Kiralama

Detaylar

İstanbul’un merkezinde, şehrin karmaşasından uzakta ve doğa ile iç içe çok özel bir konumda yer alan Maximum Uniq, her ihtiyaca uygun, 100 ila 7000 kişi arasında değişen kapasiteye sahip mekanları ve sunduğu hizmetleri ile İstanbul’un en çok tercih edilen noktalarından biri.

Bağımsız organizatörler, kişi ve kurumlar tarafından kiralanabilir dört farklı mekanıyla İstanbullu sanatseverlere hizmet veren Maximum Uniq’in konusunda uzman teknik kadrosu her türlü teknik taleplerinize, catering hizmetimiz ise ikram hedeflerinize çözümler sunar.

Mevcut seçenekler ve ihtiyaçlarınız konusunda sizi yönlendirecek ekibimiz ile; kurumsal toplantılarınızdan, festivale, konser ve lansmanlarınızdan gala yemeklerinize, yılbaşı etkinliklerinden özel partilerinize kadar her türlü organizasyonunuzda Maximum Uniq olarak sizlere ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyacağız.

Bizi daha yakından tanımanız, kiralanabilir alanlarımızı yerinde inceleyebilmeniz, mekanlarımıza dair tüm sorularınızı yanıtlayabilmemiz için web sayfasındaki adrese e-posta yollamanız yeterli.

Bize Ulaşın

Adres

Huzur Mah. Maslak Ayazağa Cad. No.4 Sarıyer/İstanbul


E-posta
hakki@bkmonline.net


Sosyal Medya

Fotoğraflar

Bu web sitesinde kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı Bilgi