+1 Sunar: The Ringo Jets

Detaylar

Maximum Uniq Box

/ Ayakta

Rock müziğimizin uluslararası medarıiftiharı The Ringo Jets, 20 Ocak 2024’te ilk defa Maximum Uniq Box’ta!

Bugüne kadarki en iyi albümleri olarak nitelendirilen ve dijital platformların Cumhuriyet’in 100. Yılı için hazırladıkları listelerde “2020’lerin En İyi Albümleri” arasında yerini alan Radio Ringo’yu geçtiğimiz ilkbaharda yayımlayan The Ringo Jets ilk 2024 konserini Maximum Uniq Box’ta verecek. Grubun dilden dile dolaşan enerjik performansını ve yeni repertuvarını yakalamak için bu konser harika bir fırsat.

Ringo Jets Hakkında:

2012 senesinde İstanbul’da çıkış yapan The Ringo Jets, gitarlarda Tarkan Mertoğlu ile Deniz Ağan ve davulda Lale Kardeş’ten oluşuyor. Vokalleri şarkılara göre paylaşan gruba sahnede bas gitarist Alex Tsintsaru eşlik ediyor. 2014 tarihli ilk albümlerini yayımladıktan hemen sonra hem yurt içinde hem dışında ses getiren The Ringo Jets, bu hızlı çıkışıyla Primavera Sound, Les Rencontres Transmusicales, Gutter Island, Rock’n Coke, Øyafestivalen ve Sziget gibi büyük festivallerde yer aldı. Bugüne kadar üç stüdyo albümü, beş EP, iki derleme albüm kaydeden üretken grup, gittikçe çeşitlenen Türkçe ve İngilizce şarkıları ve eşsiz sahne performansıyla hayran kitlesini genişletmeye devam ediyor.

+1 Sunar: The Ringo Jets’i Maximum Uniq Box’ta vereceği ilk konserde yakalamak için yerini şimdiden al.

İş Bankası kartlarına %10, Maximiles Black ve Privia Black ile Maximum Genç Kart sahiplerine %20 indirim uygulanacak etkinliğin biletleri satışta.

Program

Paylaş

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu web sitesinde kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı Bilgi