Nina Kraviz & Ellen Allien

Detaylar

Maximum Uniq Açıkhava

/ Ayakta

Elektronik etkileşimlerle dolu yeni bir dünyaya adım atmaya ve karanlık seslerin ruhunuzu ele geçirmesine izin vermeye hazır mısınız?

Elektronik müzik sahnesinin önde gelen isimlerini etkinliklerinde konuk etmeye devam eden The Falls, bu sefer tekno dünyasının en çok takip edilen sanatçıları arasında yer alan Nina Kraviz ve Ellen Allien’ı Maximum Uniq Açıkhava’da ağırlayarak yeniden eşi benzeri olmayan bir etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor.

Kendisine has, özgür çalış tarzıyla canlı performanslarına renk katan ve özenle seçtiği parçalar ile iç dünyasını dinleyicilerine yansıtan Kraviz, her daim gelecekten aldığı ilhamı saf bir enerjiye dönüştüren Allien ile aynı gece sahneyi paylaşarak tüm etkinlik katılımcılarına kendilerini tekrardan keşfedebilecekleri, elektronik müziğe olan tutkularını tekrardan alevlendirebilecekleri bir atmosfer yaratmayı hedefliyorlar.

Siz de gece hayatının bu iki vazgeçilemez ismi ile bir araya gelmek ve yakın zamanda unutamayacağınız bir çok anıya şahitlik etmek istiyorsanız şimdiden ‘The Falls Presents: Nina Kraviz and Ellen Allien’ için yerinizi ayırtmayı unutmayın!

Program

Paylaş

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu web sitesinde kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı Bilgi