Müslüm Gürses Şarkıları - Senfonik

Detaylar

Maximum Uniq Açıkhava

/ Ayakta

Arabesk müziğin babası Müslüm Gürses, yeniliklere açık, müzikte değişimden korkmayan cesur hamleleri ve çok güçlü yorumuyla geniş kitlelerce hep çok sevildi ve dinlendi.

Şimdi, ölümsüz sanatçıyı unutulmaz şarkıları ve hafızalarımızda hoş seda bırakmış tatlı anılarıyla yad etme zamanı… “Müslüm Gürses Şarkıları-Senfonik” projesi 20 Temmuz’da Maximum Uniq Açıkhava’da seyirciyle buluşacak.

Yasal varislerinin izniyle hayata geçirilen projenin kadrosunda; Ayta Sözeri, Erkan Kolçak Köstendil, Burak Sevinç, Sitare Akbaş ve Zeynep Avcı gibi çok sevilen isimler yer alıyor.

Erkan Kolçak Köstendil’in aynı zamanda “Anlatıcı” olarak gecenin sunumunu da yapacağı projede sanatçılara Cengiz Baltepe yönetiminde 30 kişilik senfonik orkestra eşlik edecek.

Müslüm Gürses’in yorumuyla çok sevilmiş şarkıların senfonik aranjmanları aynı zamanda projenin müzik direktörü de olan Cengiz Baltepe imzası taşıyor.

Proje, daha önce Senfonik Şebnem Ferah, Senfonik İbrahim Tatlıses, Broadway’den İstanbul’a Müzikaller, Senfonik Divalar-Nilüfer gibi çok ilgi gören projelere imza atan Nurcan Karaca’ya ait.

Uzun süre hafızalardan silinmeyecek ve bu yazın en özel projelerinden biri olacak olan Müslüm Gürses Şarkıları- Senfonik için biletler satışta.

  • İş Bankası kartlarına %10, Privia Black ve Maximiles Black’e %20 indirim uygulanacak konserin biletleri satışta!

Program

Paylaş

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu web sitesinde kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı Bilgi