Mert Demir

Detaylar

Maximum Uniq Box

/ Ayakta

R&B, bedroom pop ve arabesk türlerini müziğinde bir araya getiren İstanbul çıkışlı prodüktör, şarkıcı ve şarkı yazarı Mert Demir Maximum Uniq Box’ta.

Annesinin hediye ettiği gitar ile müziğe ilgi duymaya başlayan Mert Demir, şarkıcı ve şarkı yazarı kimliğinin yanı sıra birçok farklı tarzı müziğinde birleştiriyor.

Yıllar içerisinde prodüktör kimliğiyle birçok albümün ve parçanın prodüksiyonunu yaparak adından söz ettiriyor.

Çıkış teklisi “Uyan”ı 2017 yılında dinleyicisiyle paylaşan Mert Demir, yapımcılığını kendi üstlendiği ilk albümü “Bak Kollarım Burada”yı 2019’da yayımladı. Albümdeki bestesi ve sözleri kendisine ait 8 parçanın yanı sıra türkü düzenlemelerine de yer verdi.

İkinci albümü “Kimim Lan Ben”i iki bölüm olarak yayımlayan üretken müzisyen; elektronik altyapıların yanında R&B, bedroom pop ve arabesk türlerini harmanlayarak dinleyicilerine kendine özgü sound’unu sundu. Nisan ayında “Kimim Lan Ben”in üçüncü kısmını paylaşan Mert Demir; Seda Erciyes, Melike Şahin ve Tolga Akdoğan (Adamlar) gibi isimlerle yaptığı ortak single çalışmalarıyla da yerli müzik sahnesindeki yükselişine devam ediyor.

Mert Demir, 4 Mart’ta Maximum Uniq Box’ta hayranları ile buluşacak.

İş Bankası kartlarına %10 indirim imkanı sunulan konserin biletleri satışta.

Program

Paylaş

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu web sitesinde kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı Bilgi