Maximum Gençlik Festivali

Detaylar

Maximum Uniq Açıkhava

/ Ayakta

Maximum Gençlik Festivali sizlerle buluşuyor! Üstelik festival bileti, Maximum Genç Kredi Kartı olanlara hediye!

Hikayesinin peşinden koşan ve kültürle, sanatla, sporla, müzikle yaşayan gençler Ekim ayında Maximum Gençlik Festivali’nde buluşacak.

Maximum Genç Kredi Kartı sahipleri hediye bilet ayrıcalığından yararlanabilecek!

Festival biletinin Biletix’in resmi web sitesi üzerinden Maximum Genç Kredi Kartı ile satın alınması durumunda bilet tutarı harcamadan sonra karta iade edilecek.

Adamlar, Can Ozan, Sufle ve Skapova gençlerin heyecanı ve coşkusuyla 18 Ekim’de İstanbul Maximum Uniq Açıkhava’da olacak. DJ ve MC’nin de katılımlarıyla festival coşkusu katlanarak yaşanacak.

Sunduğu finansal hizmetler ve günlük yaşama dair ayrıcalıklar ile gençlere yol arkadaşlığı yapan Maximum Genç Kredi Kartı’na İşCep’ten başvurulabiliyor. Maximum Genç’in fırsat ve ayrıcalıklarına www.maximumgenc.com.tr üzerinden ulaşılabiliyor.

Festival Akışı:

16.00 Kapı Açılış

18.45 Skapova

20.00 Sufle

21.00 Can Ozan

22.25 Adamlar

Kampanya Detayları:

• Maximum Gençlik Festivali için hediye bilet alımı Maximum Genç Kredi Kartı ile Biletix web sitesi üzerinden yapılan harcamalarda geçerlidir.

• Maximum Genç Kredi Kartı ile bir müşteri en fazla 1 adet bileti ücretsiz alabilecektir.

• Maximum Genç Kredi Kartı ile ödemenizin ardından, bilet tutarı dönem içi hareketlerinde göründükten sonra iade edilecektir. 10.06.2024 – 18.10.2024 tarihleri arasında Biletix resmi web sitesinden Maximum Genç Kredi Kartı ile yapılan işlemlere iade uygulanacaktır.

• Bu kampanya sadece Biletix’in resmi web sitesi üzerinden satın alınan biletler için geçerlidir. (Biletix gişeleri ve mobil uygulaması hariç.)

• Kampanya, başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

• İş Bankası kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Program

Paylaş

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu web sitesinde kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı Bilgi