Max Cooper Live 3D A/V

Detaylar

Maximum Uniq Box

/ Ayakta

Elektronik müzik tutkusunu doktorasıyla bir üst seviyeye taşıyan Max Cooper, benzersiz görsel-işitsel şovuyla 10 Mayıs akşamı Maximum Uniq Box’a geliyor! 2 saatlik bir canlı performansı 3D AV şovuyla taçlandıracak bu yaratıcı ismi sabırsızlıkla bekliyoruz!

Çalışmaları duygusal bir rezonans taşıyan Max Cooper, genellikle insanlığın dünyadaki yerine odaklanıyor. Elektronik müziği ve görsel sanatı bilimsel araştırmalarla birleştiren Cooper, canlı performanslarını etkileyici görsel işitsel deneyimler, çeşitli dijital medyalar ve ödüllü müzik videoları taçlandırıyor.

Cooper'ın etkileyici diskografisi, 2007'ye kadar uzanırken, temelleri yerel bir techno kulübünde DJ'lik yaptığı zamanlara dayanıyor.

Elektronik müzik sahnesini tarihle birleştiren Max Cooper, Atina'daki Akropolis'te performans sergileyen ilk techno sanatçısı oldu, Greta Thunberg ve Papa Francis'in, dünya liderlerini iklim ve çevreyi düşünmeye çağıran işlere imza attı. The Barbican, Zaha Hadid Architects, France TV, AND&, The Babraham Institute, L-Acoustics gibi kurumlarla iş birlikleri yaptı ve Philip Glass, Nils Frahm, Terry Riley, Michael Nyman, Hot Chip, Moby gibi müzisyenlerin eserlerini yeniden düzenledi.

Program

Paylaş

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu web sitesinde kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı Bilgi