Matt Richardson

Detaylar

Maximum Uniq Box

/ Oturmalı Düzen

BKM Organizasyonu ve Maximum Kart ana sponsorluğunda şehre kahkahayı getiren İstanbul Komedi Festivali, çok ödüllü, İngiliz genç komedyen Matt Richardson’ı 29 Kasım Çarşamba akşamı Maximum Uniq Box’ta Türk seyircisi buluşturacak.

Birleşik Krallık'taki en iyi komedi kulübü komedyenlerinden biri olan Matt Richardson, yurtdışında sayısız kez sahneye çıktı. Bir dönem - gerçek tutkusu olan komediye odaklanmak için ayrılmadan bir süre önce - üç yıl boyunca Virgin Radyoda drive time saatinde program yaptı. Genç komedyen radyo programı ile kendisini Birleşik Krallık'ın en heyecan verici genç sunucularından biri olarak da kanıtladı. “Xtra Factor (ITV), Never Mind the Buzzcocks (BBC Two), Celebrity Juice (ITV), Sweat the Small Stuff (BBC Three), Big Brothers Bit on the Side (Channel 5), Big Brothers Bit on the Side ve Celebrity Get Me Out of Here Now! (ITV2)” gibi herkes tarafından bilinen ve sevilen programların sunuculuğunu üstlendi.

Maksimum eğlence ve maksimum kahkaha için; 29 Kasım’da Maximum Uniq Box’ta, genç ve heyecan verici bir komedyenden, yaşlanmaya öfkeli bir komedyene geçiş yapan Matt Richardson’ın yepyeni şakalar ve kahkahalarla dolu gösterisini kaçırmayın!

“İş Bankası kartlarına %20, Maximiles Black ve Privia Black’e %40 indirim uygulanacak etkinliğin biletleri satışta”.

*Gösteri dili İngilizce

Program

Paylaş

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu web sitesinde kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı Bilgi