Ivana Chubbuck Masterclass Workshop

Detaylar

Maximum Uniq Box

/ Oturmalı Düzen

DÜNYACA ÜNLÜ OYUNCULUK KOÇU IVANA CHUBBUCK TÜRKİYE’DE!

HOLLYWOOD OYUNCULARININ, KARİYERLERİNDE ÖNEMLİ BİR DOKUNUŞA İMZA ATAN, GELİŞTİRDİĞİ EN SON TEKNİKLE OYUNCULARI BAŞARIDAN BAŞARIYA TAŞIYAN IVANA CHUBBUCK, “IVANA CHUBBUCK MASTERCLASS WORKSHOP” ile 25 ve 26 ARALIK’TA MAXIMUM UNIQ BOX’TA

Hayatınızı değiştirecek bir deneyimin içinde olacaksınız!

Chubbuck Tekniği Nedir:

Psikoloji ve davranış bilimine dayalı 12 aşamalı bir süreçtir. Ivana, insan ruhuna dair derin bir kavrayışa sahiptir ve Chubbuck Tekniği'ni kullanarak, karakteri kendi kişisel ihtiyaçlarınız ve yaşam deneyimlerinizden nasıl kopyalayacağınızı öğretmektedir. Chubbuck Tekniği, bir karakteri hayata geçirip somutlaştırmanın bir yoludur. Böylece karakter siz olur ve siz de karakter olursunuz.

Sahne Katılımcıları Neler Yapacak: Ivana tarafından seçilerek kendilerine verilen sahneler ve sahne partnerleriyle, sahnelere Chubbuck Tekniği’nin temel adımlarını kullanarak hazırlanan performanslarını sahnede sergileyecekler. Workshop’un ikinci günü, tekniğin 12 adımı çerçevesinde aldıkları geri bildirimler doğrultusunda sahnelerini yeniden sergileyecekler.

Gözlemciler Neler Yapacak: Interaktif bir workshop olan Chubbuck Masterclass’da gözlemciler, sahnedeki oyuncularla birlikte aynı yolculuğa çıkacak ve tüm grup, kişinin duygusal kaynaklarını etkili bir şekilde kolayca ve derinlemesine açmasını sağlayan çeşitli egzersizlere katılacaktır.

Workshop Hakkında:

Workshop boyunca, 12 adım Chubbuck Tekniği’nin, gerçek dünyada daha başarılı bir sonuç elde etmek için nasıl kullanılacağı daha net hale gelecektir.

Workshopa’a katılabilmek için en az 18 yaşında olmanız gerekmektedir.

Workshop dili İngilizce’dir. Çevirmen olacaktır.

Katılımcıların Chubbuck Tekniği’ni ve 'Aktörün Gücü' kitabını iyi anlamaları beklenmektedir.

Sahne için seçilen katılımcıların;

Aktörün Gücü kitabında açıklanan 12 adıma göre partnerleriyle önceden en az 3-4 kere olmak üzere workshop öncesi prova yapmaları gerekmektedir.

Workshop’un ilk günün sonunda (25 Aralık 2022), Ivana’dan gelen geri bildirimlere göre 3 ila 4 saat prova yapmaları gerekmektedir.

Program

Paylaş

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu web sitesinde kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı Bilgi