Detaylar

Maximum Uniq Box

/ Ayakta

INDIRA PAGANOTTO 28 Mayıs Cumartesi günü Maximum Uniq Box sahnesinde olacak.
Bu özel gecede Indira’ya sahnede GRÄFIN ve CEREN PATRON eşlik edecek.

INDIRA PAGANOTTO kariyeri boyunca dünyanın birçok yerinde Berlin'de Fusion, Arjantin'de Lollapalooza ve Küba'da Eyeife gibi festivallerde unutulmayacak performanslar sergiledi. Gerçekleştirdiği performanslarıyla ses getiren ve bu sene TOMORROWLAND, AWAKENINGS X ADE Festivalinde Charlotte de Witte, 999999999, Alignment ve diğer yıldız isimlerle aynı sahneyi paylaşacak olan Indira Paganotto ayrıca Charlotte De Witte'in plak şirketi KNTXT'ten çıkardığı ''Himalaya'' EP'si ile adını sıkça duymaya başladığımız sanatçı, KNTXT etkinliklerinin yanı sıra Amelie Lens, Ben Klock, Adam Beyer ve Nina Kraviz gibi isimlerle de aynı sahneleri paylaşmaya devam ediyor. Bu yıl ilk albümü, yeni EP'leri ve kendi plak şirketi "ARTCORE" gibi birçok yeniliklerle dopdolu geliyor...

GRÄFIN; raw, proper ve hard groove’u kendi güçlü stiliyle hikayelendirirken, EXHALE, ARTAPHINE, ISMUS, DREPT, CARBONE RECORDS, HARDER TRAXXX ve VAST PERCEPTION gibi bir çok labelın toplama albümlerine girdi. Geçtiğimiz sene çıkış EP’si olan “A Twinkle on Milky Way” Mitsu2000’den yayınlandı. İkinci EP çalışması olan “Insurgency (Otomo Trax)” ve ilk long play denemesi olup sanatçının farklı müzikal yönlerini yansıtan “Euphony (Diffuse Reality)” geçtiğimiz günlerde release edildi.

CEREN PATRON setlerinde Progressive’ den Techno’ya underground müziğin farklı tınılarını bir araya getirerek kendine has bir rave tarz oluşturdu ve set başında enerjisi ile kitleleri topladı. Son olarak ‘Bird in the Sky’ parçası ile ‘BEATPORT PRODUCER CHALLENGE’ yarışmasını kazandı ve ardından ‘BEATPORT Melodic House & Techno TOP 100’e yerleşmeyi başardı.

Program

Paylaş

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu web sitesinde kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı Bilgi