HAUSER

Detaylar

Maximum Uniq Açıkhava

/ Ayakta

Çağdaş klasik müziğin sıra dışı ismi HAUSER, “Rebel with a Cello” turnesi kapsamında İstanbul’a geliyor!

Enstrümantalistlerin asi çocuğu ve 2Cellos'un kurucu üyesi olan HAUSER, büyük ses getiren turnesi "Rebel with a Cello" kapsamında, Charm Music Türkiye organizasyonuyla 14 Ağustos’ta Maximum Uniq Açık Hava’da!

2Cellos ile dünya çapında tanınan bir süperstar haline gelen çellist ve görsel sanatçı HAUSER, imza performansı olan pirotekniklerini romantik ve ruhani stiliyle birleştirdiği “Rebel with a Cello” turnesiyle hayranlarıa dans ve müzik dolu bir gece vaat ediyor!

Klasik müzik tutkusunu enerjik performansıyla şekillendiren HAUSER, bu konserinde klasik, pop ve rock müziğin köklü geleneklerinden yeni bir müzikal deneyim yaratıyor. Alışılmış müzik dünyasının geleneklerine meydan okuduğu ve büyük çıkışını gerçekleştirdiği "Smooth Criminal"in ikonik yorumuyla milyonların kalbini ve aklını fethetti.

Çaykovski'den Lady Gaga’ya, Shostakovich'ten Shakira’ya kadar geniş bir repertuarla beslenen HAUSER, dinleyici kitlesini günden güne katlarken Andrea Bocelli ve Red Hot Chili Peppers gibi efsanelerle de işbirliği yapmayı sürdürüyor.

HAUSER'ın başarısı, milyonlarca sosyal medya takipçisinin çok ötesine uzanıyor; bir yandan başarısını gün be gün katlayan bir virtüöz diğer yandan ise günümüz dünyasının dinamiklerini takip ederek klasik müziği her yaşla buluşturan başarılı bir fenomen.

Eşsiz performansıyla kendinizi her anında dans ederken bulacağınız bu konseri kaçırmayın! 14 Ağustos akşamı Maximum Uniq Açıkhava’da buluşalım!

Program

Paylaş

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu web sitesinde kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı Bilgi