Hania Rani

Detaylar

Maximum Uniq Hall

/ Oturmalı Düzen

Reflektions ve Artifaz sunumuyla Hania Rani 11 Temmuz'da Maximum Uniq Hall'de!

Reflektions ve Artifaz, 11 Temmuz'da Maximum Uniq Hall'de ödüllü piyanist, besteci ve şarkıcı Hania Rani'nin yeni albümü "Ghosts"u sunmaktan büyük heyecan duyuyor. Hania Rani, uluslararası beğeni toplayan ilk albümü "Esja" ve sinematik dehasını sergileyen ikinci albümü "Home" ile dünya çapında dinleyicileri kendine hayran bıraktı. Hania Rani'nin sanatı sürekli evrim geçiriyor ve "Ghosts" sanatsal yolculuğunun yeni bir durağını temsil ederken, çok yönlü müzikal yeteneklerini gözler önüne seriyor.

Enstrümantal parçalarının minimalist güzelliğini yenilikçi çalışmaları ve multimedya projeleri ile harmanlayarak sınırları aşan Hania Rani’nin; Hamburg'daki Elbphilharmonie ve Londra'daki The Roundhouse gibi ikonik mekanlarda katılımcılarla buluşan konserleri kapalı gişe gerçekleşti. "Esja" ve "Home" albümlerinin devamı niteliğinde, dinleyicilere unutulmaz bir deneyim sunmayı hedefleyen Hania Rani, bu albümde büyüleyici vokalleri, minimal piyanoları, synth'ler ve ritmik melodilerle kendine özgü bir müzikal evren yaratıyor.

Reflektions ile Artifaz sunumuyla Hania Rani’nin etkileyici performansı ile ilham dolu bir yolculuk için 11 Temmuz’da Maximum Uniq Hall'e davetlisiniz.

Program

Paylaş

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu web sitesinde kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı Bilgi