Hamid Tolouei Fard ile Resim Atölyesi

Detaylar

Maximum Uniq Hall

/ Oturmalı Düzen

Türkiye’de Red Art İstanbul’un temsil ettiği, İran’ın en ünlü çağdaş sanatçılarında Hamid Tolouei Fard, Çocuk Şenliği’nde!

Dünyanın pek çok şehrinde sergileri gerçekleşen ve müzelerde eserleri yer alan Hamid Tolouei Fard, erken yaşta ustalaştığı kaligrafiyle günümüzün pop kültür öğelerini yeniden yorumlayan özel bir sanatçı.

İstanbul’da yaşayan, iyi derecede Türkçe konuşan ve gerçekleştirdiği TENTEN İSTANBUL adlı son solo sergisi ile büyük beğeni toplayan sanatçı, bu kez çocuklarla beraber çok özel bir çalışmaya imza atacak.

Çocuk Şenliği’nin onur konuğu olarak çocuklara yönelik 2 atölye çalışması gerçekleştirecek olan Hamid Tolouei Fard, resim yapmayı seven 6 yaş ve üstü çocukları hayal gücünün özgür yaratıcılığı ile sürprizli bir çalışmaya davet ediyor.

Bireysel başlayan ama kolektif bir sonuca odaklanan bu renk ve neşe dolu atölye çalışması çocuklar için değerli bir deneyime dönüşecek.

İş Bankası kartlarına %10, Maximiles Black ve Privia Black’e %20 indirim uygulanacak çocuk şenliğinin biletleri satışta.

Program

Paylaş

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu web sitesinde kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı Bilgi