Evlere Şenlik Habanera Makamı

Detaylar

Maximum Uniq Hall

/ Oturmalı Düzen

Ali Poyrazoğlu’nun yeni bombası “Evlere Şenlik Habanera Makamı” Maximum Uniq Hall’da tiyatro ve müzikseverler ile buluşuyor.

Poyrazoğlu’nun yepyeni projesi “Evlere Şenlik Habanera Makamı”nda tiyatro, opera ve caz müzik bir araya geliyor… Anılar, caz tınıları eşliğinde tiyatronun ve operanın ana caddelerinden çıkıp, arka sokaklarında dolaşacak.

Ali Poyrazoğlu’nun izleyenleri büyüleyen yeni gösterisinde tiyatro, opera ve caz bir arada.

Ravel, ST. Saens, Bizet, Cemal Reşit Rey ve Muhlis Sabahattin’in unutulmaz müziklerini, “Çiğdem Erken Caz Quartet” grubu ile yorumlayacak.

Tiyatrosunda güldürü kadar müziğin de önemli bir yeri bulunan “Evlere Şenlik Habanera Makamı”, seyirciyi mizahın aydınlık kapılarına götürecek ve sanatın yaşamımızda yarattığı farkın altını çizecek.

İstanbul’un kültür, sanat, eğlence ve tiyatro hayatının en keyifli etkinlik mekanlarından Maximum Uniq Hall’da seyirciyle buluşacak olan “Evlere Şenlik Habanera Makamı”, izleyenlere unutmayacakları bir müzik ve performans deneyimi yaşatacak.

Yazan & Yöneten: Ali Poyrazoğlu
Müzikler: Ravel, ST. Saens, Bizet, Cemal Reşit Rey, Muhlis Sabahattin
Live (Canlı) Orkestra: Çiğdem Erken Quartet

İş Bankası kartlarına %10, Maximiles Black ve Privia Black’e %20 indirim uygulanacak müzikal tadındaki “Evlere Şenlik Habanera Makamı” için biletler satışta.

Program

Paylaş

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu web sitesinde kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı Bilgi