Elif Yakarçelik

Detaylar

Maximum Uniq Box

/ Ayakta

İstanbul’un kültür, sanat, tiyatro, eğlence ve konser hayatının en keyifli etkinlik mekanlarından Maximum Uniq, 11 Aralık akşamı, ruhlara dokunan sesiyle ve hayranlarının “ ‘o’, şarkı söyleyen biri değil, ‘o’ şarkıda anlatılanı yaşayan biri” diye yorumladığı Elif Yakarçelik’i ağırlayacak.

Yapımcılık kariyerinin yanında müzisyenlik kariyerinde de çok keyifli ve başarılı bir yolculuk geçiren Yakarçelik’in 2 albüm ve 4 de single’ı bulunuyor.

Kendine has hayran kitlesine de sahip yapımcı ve müzisyen Elif Yakarçelik, her zaman kamera arkasında olmayı tercih etse de, hayatın koşturmacasında kaybolmamayı ve kendi deyimiyle “sakinleşmeyi” en sevdiği yerin de sahne olduğunu söylüyor.

Sesini farklı ritimlerle, sentezlerle, aranjmanlarla harmanlayıp, şarkılara “yaşanmışlık” katan Elif Yakarçelik, ruhlara dokunan sesiyle 11 Aralık’ta Uniq Box sahnesinde olacak.

Gerçek bir melankoli gecesi yaşamak isteyenler için konserin biletleri İş Bankası kartlarına %10, Maximiles Black ve Privia Black ile Maximum Genç Kart sahiplerine %20 indirimli olarak satışta.

Program

Paylaş

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu web sitesinde kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı Bilgi