Corey Taylor

Detaylar

Maximum Uniq Açıkhava

/ Ayakta

Slipknot, Stone Sour ve epik solo kariyeriyle rock müzik tarihine adını altın harflerle yazdıran Corey Taylor, 26 Mayıs akşamı uzun bir aradan sonra ilk kez Maximum Uniq Açıkhava’da Charm Music Türkiye organizasyonuyla hayranlarıyla buluşacak!

Rock müziğin “Rönesans Adamı” Corey Taylor'ın çok yönlü dünyasına dalmaya hazır mısın? Grammy ödüllü hard rock devleri Slipknot ve Stone Sour'un ön saflarında sahneyi yönetmekten, edebi yeteneği ile izleyicileri etkilemeye kadar, Taylor sanatsal ifadenin sınırlarını yeniden tanımlamaya devam ediyor.

Yalnızca bir yıl içinde, Taylor müzik, edebiyat ve sinema arasında dönüp dolaşırken, her birinde iz bırakmaya devam ediyor. “Snuff”, “Through Glass”, “Bother”, “Before I Forget” ve daha nice hitleriyle rock müzik severlein kalbinde ayrı biir yeri olan kadife sesli efsanevi vokal, yeni solo albümü “CMF2” şerefine elinde gitarıyla turnelemeye devam ediyor.

New York Times'ın en çok satanları listesine girmesinden, beyaz perdede oyunculuk yeteneğini sergilemesine kadar, Corey Taylor sevenleriyle derinlemesine bağ kurma yeteneğinde kök salıyor.

Slipknot'un adım adım efsaneleşmesi, "En İyi Metal Performansı" için Grammy Ödülü ve dört multi-platin albümle kanıtlandı. Onların enerji ve ilham verici performansları küresel düzeyde bir fenomen haline geldi. Stone Sour ise satış rekorları kıran albümler ve listeleri altüst eden teklilerle kendi yolunu çizdi.

Taylor'ın etkisi sadece rock dünyasında değil, Dave Grohl, Travis Barker ve Tech N9ne gibi müzik ikonlarıyla işbirliklerini de çekiyor. Manyetik etkisi yaratan varlığı, anlatım tutkusunun gücü ve otantikliği ile her sözünün güçlü bir şekilde yankılanmasını sağlıyor.

26 Mayıs akşamı Charm Music Türkiye organizasyonuyla gerçekleşecek konserde bize katılın ve unutulmaz bir akşam yaşayarak Corey Taylor'ın devam eden mirasını kutlayalım!

Program

Paylaş

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu web sitesinde kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı Bilgi