Çocuk Kahkaha Yogası

Detaylar

Maximum Uniq Lounge

/ Oturmalı Düzen

BKM Organizasyonu ve Maximum Kart ana sponsorluğunda şehre kahkahayı getiren İstanbul Komedi Festivali, 13 Kasım’da Maximum Uniq Lounge’da Kahkaha Yogası’nı komedi severler ve çocuklar ile buluşturacak.

Kahkaha Yogası; herhangi bir komik olaydan etkilenmeden, nedensiz kahkaha atmayı öğreten, Pranayama nefes teknikleri ve kahkaha egzersizlerinin birleşmesi ile yoğun ve gerçek kahkahayı açığa çıkaran dünyadaki tek tekniktir.

Sonuçları ve faydaları bilimsel olarak da kanıtlanmış bu teknik sayesinde duygu durumları değişerek sevinç duygusu ile çalışmakta ve performanslarında artış gözlemlenmektedir.

Seansta neler yapılıyor?
Nefes Teknikleri
Kahkaha Egzersizleri
Kahkaha Meditasyonu
Rahatlama

Faydaları;
Nefes almayı öğreniyoruz
Sevinç duygusu yaşıyoruz
Kendimizdeki pozitif değişimi başlatıyoruz
Kendimize güvenimiz geliyor.

ESER MUTLU HAKKINDA
Uzun yıllar Uluslararası Fuarlara Seyahat Organizasyonları ve Fuar Temsilcilikleri yaptıktan sonra Kahkaha Yogası'nı başlatan Hindistanlı tıp doktoru Madan Kataria'dan İsviçre'de Kahkaha Yogası Eğitmeni Sertifikası alarak Türkiye’de ilk Kahkaha Yogası hareketini başlatarak çalışmalarına başladı. Bu güne kadar 450 sertifikalı uygulayıcılar ve 10 eğitmen yetiştirmiş 3 öğrencisi de Kahkaha Yogasını doktora tezinde kullanmışlardır..

Grup çalışmaları, hastalara destek tedavi amaçlı kahkaha terapileri, Kurumsal Personel Kahkaha Motivasyon Seansları yapmaktadır.

Kongre ve konferanslarda Kahkaha Yogası 'Ice Breaker‘ Egzersizlerini ise özellikle Tıp Kongrelerinde toplantı öncesi veya ortasında havayı yumuşatmak stres seviyesini azaltmak, enerjiyi açığa çıkartmak, öğrenmeyi desteklemek için uygulamaktadır.

Bangalore Kahkaha Yogası Üniversitesinden Türkiye’de ve yurt dışında yaptığı çalışmalardan dolayı Kahkaha Elcisi ( Laughter Ambassador) ünvanı almıştır.. 2018 Mayıs’ta ise Master Eğitmen olmuştur.. Nisan 2019 yılında Kahkaha Yogası Sertifikalı olanları bir çatı altında toplayarak daha fazla yayılmak ve sosyal sorumluluk projeleri yapmak için Türkiye Kahkaha Yogası Derneğini kurmuş ve başkanlığını yapmaktadır.

Kahkaha Yogasının Duygusal Zekayı tetiklemesi ve aralarındaki bağlantı nedeni ile Coventry Üniversitesi’nden ‘’ İşyerinde Yüksel Performans için Duygusal Zeka ‘’ sertifika eğitimi alarak kurumlara yönelik Kahkaha Yogası ve Duygusal Zeka eğitim modülünü oluşturarak çalışmalarına katmıştır..

Ayrıca Türkiye'de ve yurt dışında uluslararası geçerliliği olan Sertifikalı Liderlik Eğitimi ve Kahkaha Yogası Eğitmenlik Eğitimi vermektedir. Uluslararası Kahkaha Yogası 2019 Paris Kongresinde Türkiye adına sunum yapmıştır.

Maksimum eğlence ve maksimum kahkaha için; Maximum Uniq Lounge’da gerçekleşecek bu etkinliği kaçırmayın.

İş Bankası kartlarına %10, Maximiles Black ve Privia Black’e %20 indirim uygulanacak etkinliğin biletleri satış’ta.

Program

Paylaş

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu web sitesinde kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı Bilgi