+1 Sunar: Can Oflaz - Merve Deniz

Detaylar

Maximum Uniq Box

/ Ayakta

Merve Deniz & Can Oflaz günü Maximum Uniq Box sahnesinde bir araya geliyor!

14 Şubat'ta yayınladıkları "Rüya" parçasının konser versiyonu hem Türkiye'de hem de yurtdışında popülerlik kazanan iki sanatçı, birlikte konserler vermeye başlıyor!

Orkestraları eşliğinde kendi bestelerine de yer verecek olan sanatçılar, sevilen şarkılarını yeniden yorumlayarak izleyicilerle buluşacak.

Merve Deniz hakkında:

Merve Deniz, 2016 yılından beri özgün ve yeniden yorumladığı parçalarla önemli bir dinleyici kitlesine ulaşmıştır. YouTube'da 100 milyona yakın dinlenme sayısına ulaşan Deniz, hem söz ve müzik yazarlığını kanıtlamış hem de güçlü yorumuyla dinleyicileriyle sağlam bir bağ kurmuştur. "Karanfil" ve "Yalnızlık Senfonisi" gibi yeniden yorumlarıyla birlikte "Yüzyıllık Yalnızlık" ve "Dönsün Dünya" gibi besteleriyle de önemli bir yol katetmiştir. Oflaz ile ortak olduğu kendi şirketi Dagobah Records'dan ilk albümü bu sene yayınlanacaktır ve çalışmalarını sürdürmektedir.

Can Oflaz hakkında:

2017'de "Fikrimin İnce Gülü" yorumuyla kariyerine başlayan Can Oflaz, Türkiye ve Avrupa'da birçok konser vermiş ve Benimle Söyle TV programında jüri olarak yer almıştır. 2019'da yayınladığı "HAYAL" albümüyle "Vazgeçtim", "Aç Kapıyı Gir İçeri", "Elleri Ellerime" gibi şarkıları yeniden yorumlayarak milyonlarca dinleyiciye ulaşmıştır. 2023 yılında ise "YENİDEN" albümünü çıkararak söz, müzik ve düzenlemeleri tamamen kendine ait olan şarkılarla müzik dünyasında sadece bir yorumcu değil, aynı zamanda bir şarkı yazarı olarak da kendini kanıtlamıştır.

İkilinin bir araya gelerek sahne alacakları bu unutulmaz konser 20 Nisan’da Maximum Uniq Box’ta.

“İş Bankası kartlarına %10, Privia Black ve Maximiles Black’e %20 indirim uygulanacak konserin biletleri satışta.

Program

Paylaş

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu web sitesinde kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı Bilgi