Biopower

Detaylar

Maximum Uniq Box

/ Oturmalı Düzen

BKM Organizasyonu ve Maximum Kart ana sponsorluğunda şehre kahkahayı getiren İstanbul Komedi Festivali, 1 Aralık Perşembe günü, Amsterdam Fringe Festival 2021’de prömiyerini yapan Farah Coppola ve Betal Özay’ın “Biopower” gösterisi, Maximum Uniq Box’ta seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor!

Sıradışı bir çift ile tanışmaya hazır olun: Sophie; hiç bitmeyen uykusuzluk hastalığından muzdarip Parisli bir boşanma avukatıdır. Francesco ise Romalı çapkın, yaşadığı travmatik geceden sonra ereksiyonunu kaybetmiş bir Tinder bağımlısı. İkisinin yolları dertlerinden arınmak için gittikleri Hindistan'da yer alan gizli bir aşramda kesişir. Onları yaşadıkları mucizevi gecenin ardından hayatlarını alt üst edecek bir sürpriz beklemektedir. Şimdi yaşadıkları bu ilham verici yolculuğu, hikayelerini sahnede sizlerle paylaşmak için İstanbul’a geliyorlar. Her aşk gibi başlangıçtaki romantik anları ve ilişkinin devamında ortaya dökülen karanlık tarafları ortaya çıkaran samimi bir hikâye anlatımı olan “BioPower”da, ideal çifti canlandıran Farah Coppola ve Betal Özay sahnede kendi kişisel sırlarını, çatışmalarını da tüm hakikati ile seyirci ile paylaşacaklar.

Kısa süre içinde biletlerinin tükendiği Amsterdam Fringe Festival 2021’de prömiyerini yapan ve festival jürisinin “etkileyici bir performans”, “modern tiyatronun görkemine canlandırıcı bir yanıt” olarak nitelendirdikleri bir gösteri olan Biopower, maximum eğlence ve maksimum kahkaha için İstanbul Komedi Festivali’nde 1 Aralık’ta Maximum Uniq Box’ta seyircisiyle buluşacak.

İş Bankası kartlarına %10, Maximiles Black ve Privia Black’e %20 indirim uygulanacak etkinliğin biletleri satışta.

Betal Özay Hakkında: İstanbul’da avukatlıkla başlayan kariyerini Hollanda’ya taşındıktan sonra hikaye anlatıcılığı ile harmanlayarak hayatına devam etmektedir.

Farah Coppola Hakkında: Sicilyalı bir baba ve Fransız bir annenin çocuğu olarak Sicilya’da dünyaya gelen Farah, on yaşında Hollanda’ya taşınmak zorunda kaldı. Küçük bir kızken hikayelere aşık oldu. Hayatının ilerleyen anlarında bu kayıp aşkı yeniden keşfetti ve tüm gücüyle kucakladı. Mezrab Hikaye Anlatıcılığı Okulu'nu 2021'de tamamladı.

Künye
Oyuncular: Farah Coppola ve Betal Özay
Yazan: Raphael Rodan, Farah Coppola ve Betal Özay
Yönetmen: Raphael Rodan
Müzik Süpervizörü: Ahmet Kenan Bilgiç
Işık Planı: Mirko Lazović

Önemli Not: Etkinlik İngilizce olarak gerçekleşecektir. Gösterinin süresi 55 dakikadır ve ara yoktur.

Program

Paylaş

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu web sitesinde kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı Bilgi