Ben Böhmer (live)

Detaylar

Maximum Uniq Açıkhava

/ Ayakta

Ben Böhmer, Berlin'in parlayan yıldızı ve elektronik müzik sahnesinin en dikkat çekici isimlerinden biri olarak yoluna güçlenerek devam ediyor. 30 yaşındaki Berlin merkezli yapımcı ve sahne performans sanatçısı, Eylül 2021'de Anjunadeep etiketiyle yayımlanan ikinci albümü 'Begin Again' ile büyük bir başarı elde etti. Albüm, şimdiye kadar 135 milyonun üzerinde dinlenme sayısına ulaştı.

‘Begin Again’ albümü, Ben ve nişanlısının küresel seyahat yasağı nedeniyle dünyanın farklı köşelerinde ayrı kaldıkları bir dönemde hazırlandı. Bu duygular, albümün ses dokuları ve şarkı sözleri boyunca yoğun bir şekilde hissediliyor. Albüm içe dönük enstrümantal parçalardan yükselen ve zengin kulüp müziğine geçişler yaparak, Gordi, lau.ra, PBSR ve JONAH gibi sanatçıların katkılarıyla Ben'in o dönemdeki aşk hayatının özlemini ve belirsizliğini mükemmel bir şekilde yansıtıyor.

Albümün desteklenmesi amacıyla Ben, 2022'nin başında 75.000 biletlik bir başlık turuna çıktı. Tüm tarihler aylar öncesinden tükenmişti ve Brixton Academy ve The Roundhouse, Londra, UFO, Berlin, Reunion Park, Melbourne, The Fonda Theatre, LA ve Brooklyn Steel, New York gibi önemli performans mekanlarında sahne aldı.

Turu, Glastonbury, Primavera, Sziget, Lost Village, EDC ve Life Is Beautiful gibi yüksek profilli festival performanslarıyla takip etti ve bu sonbaharda, Portraet serisini ABD'de ilk kez başarıyla tanıttı. Seri, geçen yaz Ibiza'da başarılı bir lansman yaptıktan sonra, LA'daki The Shrine ve NY'deki Brooklyn Mirage gibi ikonik mekanlarda konserler vermesiyle dikkat çekti ve TSHA ve Barry Can’t Swim gibi sanatçılar tarafından desteklendi.

Ekim ayında, ‘Begin Again’ albümünden bu yana ilk orijinal şarkısı olan etkileyici ‘One Last Call’ ile müzikal olarak zaferle geri döndü. Bu single aynı zamanda Ben'i artık Bonobo ve Odesza gibi diğer ünlü elektronik yapımcıların arasında yer alan Ninja Tune'a taşıdı.

Bu eşsiz deneyimi kaçırmayın! Ben Böhmer'in, 'Begin Again Live Experience' etkinliği için biletlerinizi şimdi satın alın ve unutulmaz bir gece yaşayın.

Program

Paylaş

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu web sitesinde kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı Bilgi