Alice Merton - Sunkissed

Detaylar

Maximum Uniq Açıkhava

/ Oturmalı Düzen

26 Temmuz'da, sıcak yaz günlerinin keyfini ve rahatlatıcı atmosferini yaşamak için hazır mısınız? Maximum Uniq Açıkhava, yazın büyüsünü yaşamak isteyenleri ağırlıyor! Sunkissed, güneşin ışıltısını ve sıcaklığını hissetmek için mükemmel bir fırsat sunuyor.

Sunkissed, müzik ve eğlence dolu bir gün geçirmek isteyen herkesi bekliyor. “No Roots” şarkısıyla kısa sürede bir fenomen haline gelen Alice Merton, eğlenceli tarzı ve büyüleyici sahne performansıyla 26 Temmuz akşamı Maximum Uniq Açıkhava’da!

Sunkissed, yazın sıcaklığını ve rahatlatıcı atmosferini müzikle buluşturuyor!

2024 yılına iddialı bir giriş yapan Alice Merton, yeni şarkısı 'run away girl'ü Berlin'in ünlü Brandenburg Kapısı'nda ZDF Yılbaşı partisinde 3 milyon katılımcının beğenisine sundu.

MINT ve S.I.D.E.S. albümleriyle bir milyardan fazla dinlenme elde eden ve dünya genelinde top 10 listelerini domine eden Alice Merton’ın yeni şarkısı 'run away girl' ile güçlü, karanlık-pop tarzına klasik bir '80'ler dokunuşu getiriyor. Yeni şarkısı onun lirik temalarına daha da büyük bir güç katıyor. Alice, şarkıyı Lana Del Rey, Self Esteem gibi isimlerle çalışan James Dring ve düzenli işbirlikçisi Paul Whalley ('Charlie Brown', 'Waste My Life') ile birlikte yazıp üretti.

Program

Paylaş

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu web sitesinde kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı Bilgi